TEK Boya, Sunduğu Bütün Ürünlerinin Arkasında

1994 yılında kurulan Üçel Tek Boya; inşaat sektörüne yönelik boya üretimi gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana üretimden satışa uzanan süreçte kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen Tek Boya, müşteri talepleri doğrultusunda ürün çeşitlerini artırmayı ve farklı segmentlerde yeni ürünler sunmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda ürün çeşitleri inceltici, parlatıcı, koruyucu ve yapıştırıcılarla zenginleştiren Tek Boya, ar-ge ve talepler doğrultusunda yeni ürünler sunmaya devam edecektir.

TS EN ISO 9001: 2000 sertifikasına sahip olan Tek Boya ürünleri aynı zamanda TSE Standartlarına Uygunluk Belgelerine de sahiptir. Üretimindeki bu kalite anlayışının bir devamı olarak Tek boyaları garanti kapsamı altındadır.
“Hizmet verdiği sektörde en üst düzeyde olabilmeyi “ ilke haline getiren Tek Boya, Türkiye`nin her noktasında ürünlerine kolaylıkla ulaşılabilmeyi hedeflemiş ve bu amaçla organize bir satış, dağıtım ve bayi ağı oluşturmuştur. Gün geçtikçe büyüyen bu hizmet ağının “müşteri memnuniyeti” ni önplana alan bir yaklaşıma sahip olması benimsenmiştir.

Üçel Tek Boya, sunduğu ve sunacağı bütün ürünlerinin arkasında kurumsal bütünlüğü ve markası ile yer almakta, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.